ایمیل
مشاوره و خرید

ما را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

اینستاگرامآپاراتفیسبوک
18 محصول

هلی شات

به جرأت می‌توان گفت امروزه کمتر کسی وجود دارد که در فیلم‌های خود مخصوصاً فیلم های سینمایی و یا حتی تیزرهای تبلیغاتی از تصاویر هوایی استفاده ننماید . در قدیم برای تصویربرداری هوایی نیاز به هلیکوپتر و یا تجهیزات فوق العاده گران قیمتی بود که تهیه و هماهنگی آن برای کاربران بسیار سخت بوده است و می‌توان گفت تصویربرداری هوایی در قدیم تنها برای شرکت‌های بزرگ فیلمبرداری امکان پذیر بوده و مردم عادی و خیلی از فیلمسازان که کارهای ساده و کوچک انجام می دادند نمی‌توانستند از این تجهیزات بهره‌مند شوند اما امروزه با استفاده از تکنولوژی های جدید و ساده سازی پرواز همه افراد می توانند حتی با کمترین هزینه و کمترین دانش از تجهیزات تخصصی تصویربرداری هلی شات استفاده نمایند. در سال های اخیر رویای پرواز برای بسیاری از افراد بدون یادگیری محیا شد و در کنار این پرواز عکاسی و فیلم برداری هوایی نیز امکان پذیر گشت . خلبان و اپراتور یک پهپاد بدون سرنشین دوربین دار شدن بسیار لذت بخش است و امکان آن برای همگان میسر است .

هلی شات چیست ؟

شاید برای شما هم سوال پیش آمده باشد که هلی شات چیست؟ در ابتدا باید خدمت شما بگوییم هلی شات دارای نامهای مختلفی از جمله کوادکوپتر مولتی روتور پهپاد و غیره می باشد ، عبارت ” هلی شات ” ترکیبی از دو کلمه هلی به معنای هلیکوپتر و شات به معنای برداشت است . این عبارت برای توصیف مجموعه ای از تصاویر یا ویدیو هایی که از آسمان به سوی زمین تهیه شده اند استفاده می شود .  بهتر است بدانید هلی شات جزء تخصصی ترین دستگاه های تصویربرداری هوایی بوده که امروزه کاربرد بسیار زیادی در بین تصویربرداران تفریحی و تصویربرداران حرفه‌ای پیدا کرده است . همانطور که می دانید با استفاده از پهپاد ها می توانید اقدام به تصویربرداری هوایی حرفه‌ای نموده و و از آن در موارد مختلف استفاده نمایید.

به واسطه ی عکاسی و فیلم برداری هوایی می توانید کسب درآمد کنید و اگر صرفا جنبه تفریحی سرگرمی آن نیز ملاک است استفاده و پرواز با آن بلامانع است .

پهپاد

پهپاد ها دارای مدلهای مختلف با کاربردهای مختلف می باشند . همانطور که پیشتر توضیح دادیم منظور ما از هلی شات تجهیزات تصویربرداری هوایی می باشند پس در این دسته بندی پهپاد های سمپاش  ، صنعتی و امداد و نجات مد نظر ما قرار نخواهند گرفت . هلی شات ها می توانند بر اساس نیاز کاربر دارای امکانات متفاوتی باشند به صورت کلی هلی شات ها به دسته های زیر تقسیم بندی می شوند :
  1. پهپاد تفریحی :
  2. پهپاد حرفه ای :
  3. پهپاد صنعتی :
  4. پهپاد نظارتی :

خرید هلی شات

مهمترین نکته ای که در هنگام خرید هلی شات باید به آن توجه داشت مجموعه ای است که این تجهیزات را به صورت تخصصی ارائه می‌کند . همانطور که می دانید هلیشات جزو محصولات تخصصی بوده که فروش آن نیاز به دانش و تخصص دارد. خرید هلی شات در ایران با رعایت موازین قانونی و تهیه پهپاد از مجموعه های رسمی امکان پذیر است . همانطور که میدانید برای پرواز هلی شات در ایران نیاز به داشتن پلاک ثبتی برای پرنده میباشد . خرید هلی شات از مراجع غیر رسمی باعث می شود تا شما نتوانید پهپاد خود را در سازمان هواپیمایی کشوری ثبت کرده و از آن استفاده نمایید . پرنده های فاقد پلاک ثبتی امکان پرواز  ، حمل و نقل و انتقال مالکیت را دارا نمی باشد .

مجموعه جهان دی جی آی با عضویت رسمی در سازمان های مربوطه اقدام به فروش تجهیزات تخصصی هلی شات در ایران نموده است . تمامی کاربرانی که هلی شات های خود را از مجموعه های رسمی عضو سازمان هواپیمایی کشوری تهیه می نمایند توانند آن را به صورت رسمی پلاک کرده و از آن با رعایت الزامات قانونی استفاده نمایند ، پس در هنگام خرید توجه داشته باشیم که کوادکوپتر خود را از چه مجموعه تهیه می نماییم و صرف قیمت ارزان لطفاً اقدام به خرید هلی شات ننمایید زیرا هیچ ارزانی بی علت نبوده و در اکثر این موارد فروشنده تنها کالایی را به شما ارائه می نماید که فاقد هرگونه گارانتی ، اصالت و خدمات پس از فروش بوده و طبیعتاً نمی تواند به شما مدارک و مستندات لازم جهت ثبت پلاک پرنده را ارائه نماید . از همه مهم تر ، در هنگام خرید یک هلی شات فروشنده باید دانش تخصصی استفاده از این محصول را داشته باشد تا بتواند در هنگام نیاز کاربر آن را به صورت حرفه ای راهنمایی کند . مجموعه جهان در جی آی با داشتن کادری مجرب سعی بر ارائه خدماتی شبانه روزی به کاربران خود دارد .

قیمت پهباد کنترلی

از موارد دیگر که در هنگام خرید یک پهباد کنترلی باید به آن توجه داشت دانش تخصصی فروشنده می باشد . در حال حاضر هلی شات های فراوانی در دنیا وجود دارد که کاربردهای مختلفی دارند ، در چنین زمانی در صورتی که کاربر اطلاعات و دانش کافی در هنگام خرید نداشته باشد تنها یک فروشنده و کارشناس متخصص و مجرب می‌تواند بر اساس نیازسنجی تخصصی از کاربر بهترین هلی شات موجود و مرتبط با کار کاربر را به او پیشنهاد نماید .

DRONE

کلمه drone نیز بسیار در این زمینه آشناست و طرفداران و علاقه مندان به پرنده های کنترلی می دانند که در این برهه ی زمانی خرید و داشتن یک drone می تواند بسیار سرگرم کننده و مفرح باشد . البته باید درنظر داشته باشید که تنوع در مدل و قیمت های drone ها انتخاب را برای مصرف کنندگان سخت می کند . اما گروه بندی کلی این محصولات مشخص است و در سه طبقه کلی drone های تفریحی سرگرمی یا هابی ، نیمه حرفه ای و تخصصی می گنجند . شما کاربران گرامی باید با توجه به رنج قیمتی و نوع نیازتان خرید نهایی خود را انجام دهید .

پس در هنگام خرید یک هلی شات وجود دانش تخصصی فروشنده از مهم‌ترین نکات حائز اهمیت در خرید یک پهپاد می باشد . محموعه JahanDJI با تعهد به ارائه مشاوره تخصصی سعی بر ارائه صداقت همیشگی در ارائه محصولات خود داشته و هیچگاه و تحت هیچ شرایطی مصلحت مجموعه را بر کاربر ارجعیت قرار نمی دهد .