ایمیل
مشاوره و خرید

ما را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

اینستاگرامآپاراتفیسبوک
19 محصول

کوادکوپتر

کوادکوپتر ها به پرنده های بدون سرنشین چهارموتوره ی عمود پروازی گفته می شود که معمولا مجهز به دوربین نیز هستند و می توانند از زاویه دید بالا عکاسی و فیلم برداری کنند . کوادکوپتر ها یکی از معروف ترین و سرشناس ترین دسته بندی مولتی روتور ها محسوب می شوند و در سال های اخیر در زمینه ی تفریحی و سرگرمی ، تولید محتوا و عکاسی و فیلم برداری هوایی مطرح شده اند . تا قبل از این بیشتر عکاسی و فیلم برداری ها از روی زمین بوده و اگر نیاز به فیلم برداری از بالا نیز میشده مثلا برای مشاهده خسارات یک زلزله و یا فیلم برداری از یک راهپیمایی مجبورا عکاس و فیلم بردار سوار بر هلیکوپتر می شدند و از زاویه دید بالا با کلی لرزش و سختی عکاسی و فیلم برداری می کرده اند .

اما امروزه و در سال های اخیر با ظهور کوادکوپتر ها شرایط بسیار آسان تر شده است و شما به عنوان یک کاربر عادی حتی بدون هیچ گونه مهارت و دانش قبلی می توانید هم خلبانی و هم عکاسی و فیلم برداری هوایی را تجربه کنید .

امروزه فروشگاه های مختلفی در ایران وجود دارند که به فروش کوادکوپتر مشغول هستند . جهان دی جی آی مفتخر است تا به صورت تخصصی در زمینه فروش انواع کوادکوپتر و هلی شات های dji فعالیت کند . dji یک کمپانی بسیار بزرگ و معتبر در چین است که در سال های اخیر درصد بسیار بالایی از فروش کوادکوپتر بازار جهانی را به خود اختصاص داده است . البته لازم بذکر است در کنار انواع کوادکوپتر های حرفه ای و صنعتی این برند در زمینه فروش پهپاد های سمپاش ، انواع دوربین و گیمبال و استبلایزر نیز فعالیت دارد . در بسیاری از فعالیت های تلویزیونی و سینمایی در نقاط مختلف دنیا از محصولات این برند استفاده می شود .

در ایران نیز فروشگاه جهان دی جی آی مفتخر است تا جدیدترین محصولات این کمپانی را به علاقه مندان عرضه کند . در کنار فروش محصولات اصلی خدمات پس از فروش کامل شامل تامین قطعات و لوازم یدکی و تعمیرات تخصصی نیز به چشم می خورد .